| Name | Flowserve Ball Valves AKH8 Control Valve With Azbil VPP03 Control Valve Positioner |
|---|---|
| Brand | Atomac |
| Model | AKH8 |
| Sub-Type | Lined |
| Valve Type | Ball Valve |
| Name | Flowserve Ball Valves DUBALL DL Control Valve With Azbil AVP700 Control Valve Positioner |
|---|---|
| Valve Type | Ball Valve |
| Model | DUBALL DL |
| Brand | NAF |
| Sub-Type | Floating |
| Name | Flowserve Ball Valves Stainless Steel Valve AKH7-KP Control Valve With Koso 220C Valve Positioner |
|---|---|
| Brand | Atomac |
| Model | AKH7-KP |
| Sub-Type | Lined |
| Valve Type | Ball Valve |
| Name | Flowserve Ball Valves FK76M Control Valve With 3400MD Control Valve Positioner |
|---|---|
| Valve Type | Ball Valve |
| Model | VB2 & VB3 |
| Brand | Valbart |
| Sub-Type | Trunnion-Mounted |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Voltage | 220 V |
| Temperature | -20~60℃ |
| Weight | 0.75KG |
| Name | Hinese Brand Control Valve And 4746 Limit Switches |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Product | Positioner |
| Sizes | DN 25 To 600 NPS 1 To 24 |
| Inherent Characteristics | Linear |
| Size | 1/2" - 24" |
| Product Name | China Pneumatic Actuated Ball Valves With Tissin TS800 TS600 Valve Positioner And Norgren Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Tissin |
| Model | TS800 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Positioner |
| Valve Size | DN 15 To DN 50 |
|---|---|
| Port Size | 1/2 "; 3/8 "; 1 " |
| Actuator Material | Aluminum Alloy |
| Temperatures | -196°C To 600°C (-321°F To 1112°F) |
| Valve Style | Ball Valve |
| Product Name | Fisher Gulde HART Electro Pneumatic 3800SA Digital Valve Positioner Emerson With Chinese Control Valve And Asco Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Fisher |
| Model | 3800SA |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Positioner |
| Valve Body Design Conditions | PN16 |
|---|---|
| Size | 340*240*240mm |
| Weight | 82kg |
| PMA - Maximum Allowable Pressure | 16 Bar G |
| TMA - Maximum Allowable Temperature | 220℃ |