| Warranty | 1 Years |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Brand Name | Masoneilan |
| Temperature Of Media | Normal Temperature |
| Body Material | Brass |
| Warranty | 1 Years |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Brand Name | Masoneilan |
| Temperature Of Media | Normal Temperature |
| Body Material | Brass |
| Warranty | 1 Years |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | 6524 184400 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Body Material | Brass |
| Warranty | 1 Years |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | 6014 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Body Material | Brass |
| Body Size | 1" (25A) To 12" (300A) |
|---|---|
| Body Rating | ANSI Class 150-600, JIS 10K-40K |
| Fluid Temperature | -45 To +400°C |
| Connection Type | Wafer Type, Flanged (RF) |
| Body Material | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M, SCS14A |
| Warranty | 1 Years |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | 6524 184400 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Body Material | Brass |
| Port | Main Ports In China |
|---|---|
| Packaging Details | Packing type: cardboard box Dimension: Weight: Approx. 4.5Kg/set |
| Supply Ability | 100 Set/Sets per Month |
| Place of Origin | Singapore |
| Brand Name | Fisher |
| Product Name | Fisher 4200 4210 4211 Electronic Position Transmitter |
|---|---|
| Brand | FISHER |
| Model | Fisher 4200 4210 4211 |
| Hazardous Area Classification | Ex H IIC Tx Gb |
| Accuracy | 0.15 |
| Warranty | 1 Years |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | 6524 184400 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Body Material | Brass |
| Warranty | 1 Years |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | 291 |
| Temperature Of Media | Normal Temperature |
| Body Material | Brass |