| Product Name | Fisher DVC2000 Valve Positioner And China Pneumatic Control Valve |
|---|---|
| Data Interface | Wired |
| Diagnostics | Yes |
| Mounting Type | Integral Mounted |
| Supply Media | Air, Non Corrosive Gas |
| Product Name | AUMA Electric Valve Actuators SQ And SQR SQREx With AC AM Auma Controls For Chinese High Pressure Angle Control Valve |
|---|---|
| Brand | Auma |
| Model | SQ |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Product Name | Neles ND9000 Intelligent Valve Controller |
|---|---|
| Temperature Range | -40 ... +85 °C / -40 ... +185 °F, Standard Version |
| Protection Class | IP66 / NEMA 4X Enclosure |
| Communication | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Valve Type | Control Valve |
| Product Name | Chinese Brand Control Valve Ball Valve With Rotork ROM Actuator Electric |
|---|---|
| Brand | ROTORK |
| Model | Rom Rompak |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Approximate Weight | 21 Lbs / 10 Kg |
|---|---|
| Body Sizes And End Connection Pressure | NPS 1-1/4, NPS 1-1/2, NPS 2 / DN 50 |
| Styles | NPT, CL125 FF Flanged, CL250 RF Flanged, PN 10/16 Flanged |
| Model Number | 299H Series |
| Maximum Outlet Control Pressure | Internal, External, Or Dual Registration |
| Max Pressure | 100PSI |
|---|---|
| External Parts | Stainless Steel 1.4571 And 1.4301 |
| Ex | Ex Ia IIC T4 |
| Weight | 2kg |
| Model Number | 3800sa |
| Output Speed | 4 To 180 Rpm |
|---|---|
| Model Number | DVC6200/ DVC2000/ DVC7k/ DVC510si |
| Media | Gas |
| Torque Range | 10 Nm To 32 000 Nm |
| Temperature Of Media | High Temperature |
| Usage | Throttling Service |
|---|---|
| Sensitivity | <0.1 % |
| Operating Temperature | -20-80℃ |
| Warranty | 1 Year |
| Hysteresis | <0.5 % |
| Diagnostics | Without |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Product Name | Samson 3767 |
| Warranty | 1 Year |
| Actuator | Linear Or Rotary |
| Supply Pressure Effect | 0.05% Per Psi Unit |
|---|---|
| Ambient Humidity | 10 To 95% Non-condensing |
| Storage Temperature Limits | -58° F To 185° F (-50° C To 85° C) |
| Temperature Effect | < 0.005% /° F Typical; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C ) |
| Name | Masoneilan SVI FF |