| Product Name | ROTORK ROMpak Electric Actuators With Chinese Brand Control Valve Three-way Valve |
|---|---|
| Brand | ROTORK |
| Model | Rom Rompak |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Product Name | China High Temperature Pressure Flow Control Valve Manufacturer Customized With Rotork IQ2 IQ3 IQT IQTM Electrical Actuator |
|---|---|
| Brand | ROTORK |
| Model | IQ Range |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Product Name | China High Temperature Pressure Flow Control Valve Manufacturer Customized With Rotork IQ2 IQ3 IQT IQTM Electrical Actuator |
|---|---|
| Brand | ROTORK |
| Model | IQ Range |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Product Name | China High Temperature Pressure Flow Control Valve Manufacturer Customized With Rotork IQ2 IQ3 IQT IQTM Electrical Actuator |
|---|---|
| Brand | ROTORK |
| Model | IQ Range |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Product Name | Sipos G7 Electric Actuator For Fisher EWT EZ Control Valve And Valve Actuator |
|---|---|
| Brand | Sipos |
| Model | G7 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Heating Jacket | Class 150 |
|---|---|
| Seat-plug Seal | Metal Seal/Soft Seal/High-performance Metal Seal |
| Product Name | LTR 43 Electric Control Valve |
| Product | Control Valve |
| Std. Materials | Cast Iron, Carbon Steel, Stainless Steel, Monel |
| Power | Electric |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Torque | 34~13500Nm |
| Voltage | AC / DC 220V, AC 380V,etc |
| Product Name | Non-Intrusive Multi-Turn Actuators - Limitorque MX Series B |
|---|---|
| Torque Rating Range | 20 To 1,700 Ft-lb Output Torque |
| Speed | 15 To 200 RPM |
| Temperature | -30°C To 70°C (-22°F To 158°F) |
| Packaging Details | Wooden box + protection |
| Temperature Of Media | High Temperature |
|---|---|
| Media | Gas |
| Air Connections | G Or NPT |
| Structure | Angle |
| Rotation Angle | Min 2.5° Max 100° |
| Diagnostics | Yes |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psi |
| Communication | HART |
| Media | Gas |
| Model Number | IQ Series |