| Protection | IP65/IP67 |
|---|---|
| Response Time | ≤30s |
| Measuring Range | ATC: (0.1 To 60.0)oC |
| Weight | 5kg |
| Storage Function | 1000 Record Can Be Saved |
| Protection | IP65/IP67 |
|---|---|
| Response Time | ≤30s |
| Measuring Range | ATC: (0.1 To 60.0)oC |
| Weight | 5kg |
| Storage Function | 1000 Record Can Be Saved |
| Protection | IP65/IP67 |
|---|---|
| Response Time | ≤30s |
| Measuring Range | ATC: (0.1 To 60.0)oC |
| Weight | 5kg |
| Storage Function | 1000 Record Can Be Saved |
| Product Name | Chinese Electrical Control Valve With Peckmony Multi-turn Electric Actuator Series PWMON For Water Treatment And Oil & Gas |
|---|---|
| Brand | Peckmony |
| Model | PWMON |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Product Name | China High Temperature Pressure Flow Control Valve Manufacturer Customized With Rotork IQ2 IQ3 IQT IQTM Electrical Actuator |
|---|---|
| Brand | ROTORK |
| Model | IQ Range |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Product Name | Chinese Electric Control Valve With Auma SA SAR Multi-Turn Electric Actuators Integrated Control Unit Electric Valve Act |
|---|---|
| Brand | Auma |
| Model | SA |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Product Name | Chines Brand Large-diameter Butterfly Valve With Rotork IQ3 Electric Actuator And IB Gear Box |
|---|---|
| Brand | ROTORK |
| Model | IQ3 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Name | Auma SA Multi-turn Electric Actuator |
|---|---|
| Protection Class | IP68 |
| Temperature Range | -30°C To +70°C |
| Paint | Silver-grey |
| Power Supply | 3ph/400V/50Hz (other Voltage On Request) |
| Product Name | MOV ROTORK Electric Actuator The IQ Range IQC IQTC IQ IQM IQML IQT Electric Actuator Linear And Rotary Valve Actuators |
|---|---|
| Brand | ROTORK |
| Model | IQ |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Application | Industry |
|---|---|
| Power | Electric |
| Customized Support | OEM |
| Applicable Medium | Water /Air /Gas /Oil /Steam |
| Product Name | Rotork IQ Series Intelligent Multi-turn Electric Actuator |