| Name | Valtek Mark 200 Globe Control Valve With Valtek-Beta Positioner And Electric Actuator For Valve |
|---|---|
| Brand | Valtek |
| Model | Mark 200 |
| Valve Type | Linear Control |
| Sub-Type | Linear Globe/Angle |
| Application | General |
|---|---|
| Power | Pneumatic |
| Structure | Control |
| Power Source | Pneumatic, Manual |
| Actuation | Spring-return, Linear |
| Product Name | Original Flowserve Positioner UAS Logix 3200 MD Pneumatic Digital Valve Positioner With Lot Of Stock |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperature Of Media | High Temperature |
| Pressure | High Pressure |
| Operating Temperature | -20 To 55°C (-4 To 122°F) |
| Application | General |
|---|---|
| Material | Stainless Steel, Aluminum |
| Temperature Of Media | Medium Temperature |
| Pressure | 0-10 Bar |
| Power | Pneumatic |
| Product Name | China Pneumatic Actuated Ball Valves With Tissin TS800 TS600 Valve Positioner And Norgren Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Tissin |
| Model | TS800 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Positioner |
| Model | IP8000/8100 |
|---|---|
| Size | 3/4" Through 8" |
| SUPPLY | Pneumatic |
| Brand | SMC |
| Voltage | AC / DC 220V, AC 380V,etc |
| Application | General |
|---|---|
| Material | Casting |
| Temperature Of Media | Medium Temperature |
| Pressure | Medium Pressure |
| Power | Pneumatic |
| Type | Single Seat Control Valve |
|---|---|
| Size | 3/4" ~ 12" |
| Pressure Rating | ANSI Class 150 ~ 2500 |
| Body Material | Carbon Steel, Stainless Steel, Alloy Steel, Duplex Steel |
| Trim Material | Stainless Steel, Alloy Steel, Duplex Steel |
| Model | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Size | 3/4" Through 8" |
| SUPPLY | Pneumatic |
| Brand | Masonelian |
| MEDIUM TEMPERATURE | -196 To 425 °C |
| Device Object Type | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Condition | New |
| Model Number | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protocol | HART |
| Application | Electro-Pneumatic Valve Positioner |