| Product Name | Chinese Control Valves Positioner Flowserve Logix 3200 Series 3200MD-28-D6-E-04-40-0G-00 Asco Regulator YT-300 Booster Stock |
|---|---|
| Model | 3200MD-28-D6-E-04-40-0G-00/3200MD-28-D6-E-04-40-0G-0F |
| Temperature Of Media | High Temperature |
| Pressure | High Pressure |
| Operating Temperature | -20 To 55°C (-4 To 122°F) |
| Product Name | Chinese Brand Wuzhong Globe Valve With Flowserve 3200MD Valve Positioner And Fisher 67CFR Filter Regulator |
|---|---|
| Model | Globe Valve |
| Temperature Of Media | High Temperature |
| Pressure | High Pressure |
| Operating Temperature | -20 To 55°C (-4 To 122°F) |
| Product Name | ABB Valve Positioner TZIDC-210 TZIDC-220 Digital Positioner And Fisher 67CFR Regulator For Chinese Brand Control Valve |
|---|---|
| Brand | ABB |
| Model | TZIDC-210 TZIDC-220 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Positioner |
| Product Name | ABB Valve Positioner TZIDC-210 TZIDC-220 Digital Positioner And Fisher 67CFR Regulator For Chinese Brand Control Valve |
|---|---|
| Brand | ABB |
| Model | TZIDC-210 TZIDC-220 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Positioner |
| Product Name | Samson 73.7 - Pneumatic - DIN Pneumatic Control Rotary Plug Valve With FLOWSERVE 520MD Digital Valve Positioner |
|---|---|
| Brand | SAMSON |
| Model | 73.7 - Pneumatic - DIN |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Rotary Plug Valve |
| Product Name | Samson 73.3- Pneumatic -DIN Pneumatic Control Globe Valve With FISHER 3661 Digital Valve Positioner |
|---|---|
| Brand | SAMSON |
| Model | 73.3- Pneumatic -DIN |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Globe Valve |
| Product Name | Fisher DVC2000 Digital Valve Positioner And China Quick-Change Single-Seat Pneumatic Control Valve |
|---|---|
| Temperature Of Media | Low Temperature, High Temperature, Other |
| Media | Multiple Media |
| Operational Pressure Range | Customized |
| Operating Temperature | Standard Type (P): -45°C To +250°C |
| Product Name | BR 8a Pneumatic Control Globe Valve With DN 15 To DN 50 Valve Size And FISHER 3610JP Valve Positioner |
|---|---|
| Version | DIN |
| Brand | SAMSON |
| Model | BR 8a - Pneumatic - DIN |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Product Name | CChinese Control Valve Flowserve Logix 3200 Series 3200MD-28-D6-E-04-40-0G-00 Valve Psotitioner With Asco 342A SST Air Regulator |
|---|---|
| Model | 3200MD-28-D6-E-04-40-0G-00/3200MD-28-D6-E-04-40-0G-0F |
| Temperature Of Media | High Temperature |
| Pressure | High Pressure |
| Operating Temperature | -20 To 55°C (-4 To 122°F) |
| Body Rating | ANSI Class 150 To 4500, JIS10K To 63K |
|---|---|
| Rangeability | 50:1 To 20:1 |
| Medium Temperature | -100℃ To 600℃ |
| Nominal Pressure | 1.6MPa To 6.4MPa |
| Room Temperature Type | -40℃ To 230℃ |