| Condition | New And Origin |
|---|---|
| Product | Digital Positioner |
| Supply Pressure | 150 PSI |
| Customized Support | OEM |
| Input | 4-20 MA |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
|---|---|
| Mounting Type | Integral Mounted |
| Shell Material | Industrial Aluminum Housing |
| Communication Protocol | HART, 4-20mA Analog |
| Product | Digital Positioner |
| Valve Setpoint | 4-20mA, 450 Ohms Input Resistance |
|---|---|
| Shell Material | Industrial Aluminum Housing |
| Humidity | 0-100% Non-condensing |
| Position | 1-6 Axis |
| PRODUCT | Positioner |
| Output Signal | 0 To 10 V, RB = 1 KΩ |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Input Signal | 0 To 10 V, Ri = 20 KΩ · 0 To 20 MA, Ri = 50 Ω |
| Ambient | 0 To 50 °C |
| Storage | –20 To +70 °C |
| Condition | New And Origin |
|---|---|
| Product | Digital Positioner |
| Model Number | Logix 3200MD |
| Type | Digital Positioner |
| Customized Support | OEM |
| Model Number | 6 Axis Payload 10kg Reach 1450mm Robot Arm Kit And Industri Robot Price RA010N Used Welding Robot For Kawasaki |
|---|---|
| Condition | New And Origin |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
| Supply Media | Air, Natural Gas, Nitrogen |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Product | Digital Positioner |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
| Model Number | DVC2000 |
|---|---|
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, PED, UL, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, ANZEx |
| Condition | New And Origin |
| Power Source | Local |
| Shell Material | Industrial Aluminum Housing |
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Natural Gas Certified |
|---|---|
| Type | Digital Valve Positioner |
| Shell Material | Industrial Aluminum Housing |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
| Supply Media | Air, Natural Gas, Nitrogen |
| Enclosure | Weather Proof |
|---|---|
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year |
| Action | Single / Double Acting |
| Supply Pressure | 140~800kPa (1.4~8bar , 20~116psi) |