| Product Name | Chines Brand Large-diameter Butterfly Valve With Rotork IQ3 Electric Actuator And IB Gear Box |
|---|---|
| Brand | ROTORK |
| Model | Rom Rompak |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Name | Auma SA Multi-turn Electric Actuator |
|---|---|
| Torque Range | 10 Nm-32000 Nm |
| Temperature Range | -30°C To +70°C |
| Output Speeds | 4 1/min-180 1/min |
| Protection Class | IP68 |
| Name | Auma SA Multi-turn Electric Actuator |
|---|---|
| Torque Range | 10 Nm-32000 Nm |
| Temperature Range | -30°C To +70°C |
| Output Speeds | 4 1/min-180 1/min |
| Protection Class | IP68 |
| Torque | 34~13500Nm |
|---|---|
| Input Signal | 4-20mA DC Or 0-10mA DC |
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Material | Alloy |
| Voltage | AC / DC 220V, AC 380V,etc |
| Power | Electric |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Port Size | Customized |
| Operating Temp. Range | Customized |
| Packaging Details | Wooden box + protection |
| Product Name | Samson Control Valve With Positioner 3766,3767 Valve Positioner |
|---|---|
| Brand | SAMSON |
| Model | 3661 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Torque | 34~13500Nm |
| Flow Characteristics | Equal Percentage |
|---|---|
| Pressure Class | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Application Scenario | Water, Steam, Gas, Etc |
| Gas Supply Pressure Range | 140 To 700 KPa |
| Valve Size | NPS 1, NPS 2 |
| Structure | L Port T Port Design |
|---|---|
| Nominal Size | DN15 To DN200 |
| Pressure Rating | Class150 Class300 PN16 PN40 |
| Connection Type | Flanged Socket Weld Butt Weld |
| Body Material | WCB CF8 CF8M Stainless Steel |
| Product Name | Masonelian 21000 Series Globe Valves Wirh SVI2 21123121 Positioner And 87/88 Actuator |
|---|---|
| Model | 21000 |
| Size | 3/4" Through 8" |
| SUPPLY | Pneumatic |
| Brand | Masonelian |
| Product Name | Burkert Electric Rotary Actuator From 20 To 100 Nm Type 3003 Type3004 And Type 3005 With Lot Of Stock |
|---|---|
| Brand | Burket |
| Model | 3003 ,3004 |
| Seat, Main Valve | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, Back-cap,Body | Brass, 303 Stainless Steel, 316 Stainless Steel |