| Application | General |
|---|---|
| Material | Casting |
| Temperature Of Media | Medium Temperature |
| Pressure | Medium Pressure |
| Power | Pneumatic |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Diagnostic | SD Version – Standard Diagnostics |
| Electronics | 4-20mA - Loop Powered |
| Model Number | SVI2-21113111 |
| LCD Interface / Housing Material | With Display And Pushbuttons |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Diagnostic | SD Version – Standard Diagnostics |
| Electronics | 4-20mA - Loop Powered |
| Model Number | SVI2-21113111 |
| LCD Interface / Housing Material | With Display And Pushbuttons |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Diagnostic | SD Version – Standard Diagnostics |
| Electronics | 4-20mA - Loop Powered |
| Model Number | SVI2-21113111 |
| LCD Interface / Housing Material | With Display And Pushbuttons |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Diagnostic | SD Version – Standard Diagnostics |
| Electronics | 4-20mA - Loop Powered |
| Model Number | SVI2-21113121 |
| LCD Interface / Housing Material | With Display And Pushbuttons |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Diagnostic | SD Version – Standard Diagnostics |
| Electronics | 4-20mA - Loop Powered |
| Model Number | SVI2-21113121 |
| LCD Interface / Housing Material | With Display And Pushbuttons |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Diagnostic | SD Version – Standard Diagnostics |
| Electronics | 4-20mA - Loop Powered |
| Model Number | SVI2-21123111 |
| LCD Interface / Housing Material | With Display And Pushbuttons |
| Leakage Class | Class IV, Class V, Class VI |
|---|---|
| Resolution | ≤ 0.25% |
| Intrinsic Safety | ATEX, STCC, GOST |
| Flow Coefficient (Cv) | 1.5 - 600 |
| Warranty Period | 1 Year |
| Temperature Of Media | Normal Temperature, Medium Temperature, Low Temperature, High Temperature, Other |
|---|---|
| Operational Pressure Range | Customized |
| Nominal Diameter | DN250 To DN450 |
| Delivery Time | 60-90 work days |
| Payment Terms | T/T |
| Model | 3200MD |
|---|---|
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-7days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 999 |