| Product Name | Chinese Brand Control Valve With FOXBORO SRI990 Valve Positioner And Pneumatic Valve Actuator |
|---|---|
| Model | Foxboro SRI990 |
| Temperature Of Media | High Temperature |
| Pressure | High Pressure |
| Operating Temperature | -20 To 55°C (-4 To 122°F) |
| Product Name | Chinese Brand Control Valve With FOXBORO SRI990 Valve Positioner And Pneumatic Valve Actuator |
|---|---|
| Model | Foxboro SRI990 |
| Temperature Of Media | High Temperature |
| Pressure | High Pressure |
| Operating Temperature | -20 To 55°C (-4 To 122°F) |
| Name | Chinese Control Valve With Neles Valve Positioner NDX Mesto And Pnematic Actuator |
|---|---|
| Material | Casting |
| Temperature Of Media | Medium Temperature |
| Pressure | Medium Pressure |
| Power | Pneumatic |
| Product Name | Chinese Globe Control Valve With Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Valve Positioner And Tissin TS300 TS305 Filter Regulator |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Size | 3/4" Through 8" |
| SUPPLY | Pneumatic |
| Brand | Masonelian |
| Product Name | Pneumatic Ball Valves With Korea Original Tissin TS800/TS805 Series Intelligent Smart Positioner And SMC AW20 Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Tissin |
| Model | TS800 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Positioner |
| Product Name | Chinese Pnematic Control Valve With FOXBORO SRI990 Valve Positioner And Pneumatic Valve Actuator |
|---|---|
| Brand | Foxboro |
| Model | ROM |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve Style | Actuator |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Temperatures | -10°C To 200°C (14°F To 392°F) |
| Pressures | Class 150 |
| Name | Flowserve Ball Valves Stainless Steel Valve AKH3 Control Valve With Koso EP1000 Series Valve Positioner |
| Model | AKH3 |
| Name | Flowserve Ball Valves Stainless Steel Valve AKH2A Control Valve With Koso EP1000 Series Valve Positioner |
|---|---|
| Brand | Atomac |
| Model | AKH2A |
| Sub-Type | Lined |
| Valve Type | Ball Valve |
| Name | Butterfly L Valves Big Max BX2001 Control Valve With D3 Digital Positioner |
|---|---|
| Model | Max BX2001 |
| Valve Type | Butterfly Valve |
| Sub-Type | Double-Offset |
| Sizes | DN 50 To 900 NPS 2 To 36 |
| Name | Flowserve Ball Valves AMP3 Control Valve With Koso EP1000 Control Valve Positioner |
|---|---|
| Brand | Atomac |
| Model | AMP3 |
| Sub-Type | Lined |
| Valve Type | Ball Valve |